apie kiną subjektyviai

Game of Thrones (2011)

In drama, fantasy on July 20, 2012 at 10:35 pm

Fantasy mėgėjams čia turbūt jokia naujiena, bet pasibaigus antrąjam sezonui galiu drąsiai sakyti, kad šis serialas yra EPIC. Savo mastais ir kokybe, ko gero, nenusileidžia “Žiedų valdovui”, tik čia viskas skirta suaugusiems. Daug intrigų, smurto, sekso, puiki britų aktorių vaidyba, vienu metu meistriškai vystomos kelios siužetinės linijos, neatslūgstanti įtampa ir didžiulis kablys kiekvienos serijos pabaigoje.

Šiek tiek apie epinius mastus: serialą filmavo Maroke, Islandijoje, Airijoje, Maltoje ir dar bala žino kur. Sako, kad pirmas sezonas kainavo maždaug 60 mln. dolerių. O Vikipedija rašo, kad kiekvieną “Game of Thrones” seriją šiai dienai matė maždaug 10.3 mln. žiūrovų. Tai manau, tas vienas kritikas buvo teisus sakydamas, kad “Game of Thrones” yra ”gateway drug to fantasy fan culture“. Nenuostabu, kad HBO jau nusprendė filmuoti ir trečiąjį sezoną.

Daugiau nepasakosiu. Eikite ir žiūrėkite. STAIGEI! 10/10.

PS: Pirmąjį sezoną, beje, rodė ir mūsiškė BTV.

PPS: Brace yourselves..

 

  1. Thanks for the complete information

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Add video comment