Pagaliau! Tikrai geras draminis “bojevykas”, palikęs ne mažesnį įspūdį, nei kažkada videosalone* pažiūrėtas “Rocky“. Iš pažiūros paprastas siužetas (du broliai, labiau už vienas kitą nekenčiantys tik savo alkoholiko tėvo, dėl skirtingų priežasčių stoja į MMA (Mixed Martial Arts) turnyrą) vystosi į jaudinančią ir kabinančią dramą apie išdraskytą šeimą ir sunkų kelią į susitaikymą. Nelabai kur regėti pagrindiniai aktoriai (išskyrus Nolte, kuris dėl keletos momentų filme galėtų papretenduot į Oskarą už antraplanį draminį vaidmenį), puikiai surežisuotos kovų scenos ir tas labai teisingas dramos ir muštynių balansas, kokį turėjom tame pačiame “Rocky”. Labai patariu ne tik kovinių filmų mėgėjams – 9/10.
Traileris:
* Jaunesni skaitytojai gali ir nežinoti, tai paaiškinsiu – videosalonais anksčiau vadindavo kokias nors mažas patalpas, kuriose iš nelegalių vaizdajuosčių buvo rodomi filmai už pinigus (3-5 rubliai už seansą, jei teisingai pamenu).

