apie kiną subjektyviai

Forever War (2013)

In sci-fi, upcoming on June 1, 2011 at 7:29 am

Ar žinote, kad Ridley Scott nerežisavo nei vieno mokslinės fantastikos filmo nuo 1982 m.? Ok, gal čia per skambiai atidariau įrašą, turint omeny, kad tokių filmų ponas R.S. turėjo tik du. Bet ne kiekybėje, o kokybėje esmė. Ir tie du filmai yra esminės kokybės. Todėl omg omg kaip laukiu – trečias kartas meluos ar ne?

Kaip visad, apie oficialiai nepaskelbtą projektą sklaido daugybė gandų, o konkrečios info iškasti faktiškai neįmanoma. Bet gandai kolkas sklinda tik geri. Ir jei jie nemeluoja, labiausiai man šiame projekte patinka šie dalykai:

  1. filmo scenarijus remsis to pačio pavadinimo Joe Haldeman romanu (1975 Nebula ir 1976 Hugo apdovanojimai), kuris man savo laiku žiauriai patiko (berods, yra ir lietuviškas “Eridano” leidimas); reiks prie progos pasikartot;
  2. scenarijų rašo David Webb Peoples, tas pats, kuris prikišo savo plunksną prie “12 Monkeys“;
  3. Šiedu veikėjai (Scott ir Peoples) jau yra dirbę kartu. Ir paskutinis jų darbas buvo “Blade Runner”. O TAIP – THE “Blade Runner”.

Žodžiu – laukiu nesulaukiu, spėju ir tikiuosi, kad filmas bus vertas ne mažiau nei 8/10. Let’s just wait and see. O kai tik atsiras daugiau žinių, šį įrašą atnaujinsiu.

Concept art (nežinau, kiek juo galima tikėti):

PS: Su pagaliau atėjusia vasara!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Add video comment