apie kiną subjektyviai

Taken (2008)

In action on March 13, 2011 at 10:42 pm

Sorry, buvau kiek apleidęs rašybos reikalus – žinot, šeima, darbas, šventės ir kt. gyvenimiški reikalai.. Taigi, back on track :)

Šiandienos post’as – apie airį Liam Neeson. Šį aktorių geriausiai pamenu iš “Šindlerio sąrašo“, kur jis vaidino vokiečių fabrikantą, gelbėjusį žydus nuo nacių. Bet šitame filme Liamas – visai kitoks. Čia jis – į pensiją išėjęs, bet formos dar nepraradęs slaptasis agentas, gebantis rankom/kojom mojuoti ne prasčiau už Steveną Seagalą. Ir turiu pasakyti, visai neprastai atrodo :)

Filmo pradžioje matome vienišą, atgailaujantį tėvą, kuris bando susitaikyti su dukra, kuriai dėl tarnybos anksčiau neskirdavo deramo dėmesio ir dėl to ją prarado. Toks paprastas pensininkas, bandantis kažkaip atkurti santykius su mylima dukrele. Bet kai jo mylimąją dukrelę pagrobia albanų mafija, norinti parduoti ją kaip lėlę, pensininkas pavirsta šaltakraujiška, metodiška ir nesustabdoma kaulų laužymo mašina.

Scenarijus – lengvai skylėtas, vaidyba – so so, taigi, smegenys nepervargs. Bet c’mon, čia gi “bojavykas”,  kuriam anksčiau minimi atributai – neprivalomi. Svarbu, kad kovinės scenos – labai neprastos, dėdė Liamas gerai pasirodė, Džeisonui Bornui turbūt patiktų.

7/10.

Traileris:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Add video comment