apie kiną subjektyviai

The Next Three Days (2010)

In drama, thriller on February 22, 2011 at 7:39 pm

Paul Haggis – jau pakankamai pagarsėjęs režisierius ir scenaristas (Crash, pora naujausių Bondiados filmų, A Million Dollar Baby, In the Valley of Elah ir kt.), kurio talentą Holivudas įvertino jau dviem Oskarais. “The Next Three Days” scenarijų parašė pats Paulas, pats jį ir režisavo. Pridedam kaip visada gerai vaidinantį Russell Crowe (irgi Oskaro laureatas) ir gaunam visai padorų žiūralą :)

Džonas Brenanas – valstybinio koledžo dėstytojas, turintis gražią žmoną ir mažą sūnų. Visi trys laimingai gyvena, bet vieną dieną šią idilė staigiai griūva – žmona areštuojama už žmogžudystę.  Džonas įsitikinęs, kad visa tai – didelis nesusipratimas, bet įkalčiai byloja kitaip. Kai vilčių išgirsti išteisinamąjį nuosprendį nebelieka, mūsų kuklusis dėstytojas pradeda kurti planą, kaip išvaduoti žmoną iš kalėjimo..

Labai šitas trileris nenustebino, bet dramos ir įtampos užteko, kad susidomėjęs pažiūrėčiau iki galo. Pats tas sekmadienio vakarui – 7.5/10.

Traileris:

  1. Sutinku su vertinimu :) pradzia siek tiek uzkniso bet veiksmui isibegejus patapo visai idomu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Add video comment