apie kiną subjektyviai

Carnivàle (2003)

In fantasy, mystery, tv on January 18, 2011 at 9:45 pm

Draugai teisingai pastebėjo, kad į kategorijų sąrašą reikia įtraukti ir TV, kadangi ir žydriesiems ekranams yra nemažai gero turinio. Deja, ne lietuviško..

Taigi, pirmasis TV kategorijoje – turbūt daugeliui lietuvaičių dar negirdėtas serialas Carnivàle. Kaip ir byloja pavadinimas, veiksmas sukasi aplink keliaujantį cirką. Bet neapsigaukit, karnavalas – tik priedanga tokiems rimtiems dalykams, kaip amžinoji kova tarp gėrio ir blogio.

Gal daug kam nematyti, bet puikūs aktoriai, ledinė režisūra, veiksmo, paslapties ir įtampos kokteilis – pažadu, kad norėsis pažiūrėti “Karnavalą” vienu prisėdimu. Gaila, kad jo tik du sezonai :(

9/10.

Traileris:

  1. Kai sėdėjau Norvegijoj prieš keletą metų, stengiausi žiūrėt pastoviai šitą, nors šiaip serialai nelabai eina man. Tikrai geras, toks turi purvino gašlumo, gero mistiškumo, stipriai susuktas. Patiko.

  2. man tai ganetinai kraupus jis buvo, tai tik dienos metu, bet paziurejau abu sezonus :D ir poto lb gaila buvo. jo, parasyk daugiau apie TV shows, jau man reikia rekomendaciju ka toliau ziureti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Add video comment