apie kiną subjektyviai

District 9 (2009)

In action, sci-fi on January 14, 2011 at 8:20 pm

Ilgai netempiant – pirmoji subjektyvioji nuomonė.

District 9 – tai filmas, kurio siaubingai laukiau. Filmas, kuris ne tik pateisino, bet ir viršijo mano lūkesčius. Atsakingai pareiškiu, kad tai geriausias ne tik 2009, bet ir visos dekados sci-fi filmas, padėjęs į vietą “Avatarą”, Terminatoriaus 4 failure, visus transmorferius ir t.t.

Kodėl? Todėl, kad, skirtingai nuo aukščiau suminėtų “blokbasterių”, šis filmas tobulai balansuoja tarp istorijos ir veiksmo. Todėl, kad viskas nematyta, šviežia, KITAIP. Ir gąsdinančiai tikroviška. Na, bent jau man. Tas bičas (Neill Blomkamp) dar ne kartą nustebins pasaulį, aš jums sakau :)

Mano asmeninis įvertinimas – District 10. Feel free to disagree komentaruose :)

Treileris:

  1. i have to agree on this one wit u. shikelatoriai man ar taip ar taip nepatiko, bet sitas buvo AWESOME.

  2. O taip! Puikus filmas! Paskaicius tavo mintis noriu pasiziuret ji darkart. As manau, kad puikus jis ir jumoro prasme :)

  3. Tas bicas tikrai nustebins pasauli – tesinys privalo buti! Ateivis, kuris isskrido, pasake, kad gris po n metu ir “sutaisys” savo gelbetoja. Iki siol nematyta ateiviu – zmoniu bendravimo sinteze ir vietomis documentary-look kadrai kina daro isskirtini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Add video comment